Vasaros sezono pabaiga ir nauji užmojai

Sekmadienis – paskutinė mano vasaros sezono darbo diena su kelionių organizatoriumi “Tiketa Tour“. Nors diena ir nelabai džiugino saulės spinduliais, tačiau nuotaika yra gera. Šiandien turbūt buvo sudėti taškai ant “i“. Šis sezonas buvo kupinas nuotykių, suvokimo ir išgryninimo kokia veikla man yra artimiausia ir kur noriu panaudoti savo sukauptą patirtį bei žinias. Po kelerių metų pertraukos vėl teko prisijungti prie maratono oro uostas, viešbutis, ekskursijos.

Naujos pažintys ir atsivėrusios galimybės paskatino galvoti apie tolimesnius žingsnius ir siekius. Vasaros metu pradėjau dar intensyviau dirbti medicininio (sveikatos) ir grožio turizmo srityje. Taip pat džiaugiuosi radęs naujus pažintinio, aktyvaus poilsio ir sporto turizmo maršrutus Turkijoje. Šią vasarą kopiau į Ararato kalną, radau vyno kelią, dar kartą aplankiau magiškuosius Turkijos Rytus. Džiugina ir pajaustas žmonių noras, ypatingai jaunų, pamiršti kurį laiką technologijas ir patirti tikrąsias emocijas, paliesti, pajusti ir užuosti pamirštus ar nežinomus dalykus. Bendraujant su žmonėmis tiek gyvai, tiek virtualiai suvokiau, kad ne viskas prarasta 🙂 ir pasiilgstama būti toliau nei išmaniojo telefono ekranas, kuris jau dažnai sako kada ir ką reikia daryti, ką mėgti ir ko nekęsti, ką girdėti ir ko nematyti.

Jau greitai kviesiu jus leistis pažintinių kelionių takais drauge su manimi. Taip pat tęsiu veiklą medicininio ir grožio turizmo srityje. Be to kviečiu drauge organizuoti įvairius seminarus, mokymus ar stovyklas įvairiose Turkijos vietose ir įvairiomis temomis (sveika gyvensena, koučingas, šokis ir kt.). Dalį informacijos jau galite rasti mano svetainėje tyrinėdami meniu.

Drauge mes galime ne tik džiaugtis maloniomis akimirkomis, bet ir gerinti savo kasdienio gyvenimo kokybę. Keliaukime įdomiai ir turiningai.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.