Skrydžiai į Antaliją visą žiemą

Tokios antraštės ir naujienos laukia tiek Antalijoje gyvenantys lietuviai, tiek norintys žiemos metu atvykti į Antaliją, vedini įvairiausių tikslų ir norų. Prabėgus dvylikai metų nuo vykdytų skrydžių žiemos mėnesiais, tokiomis naujienomis, deja, nenudžiugina nė vienas kelionių operatorius. Dėl šios priežasties tenka ieškoti patogesnių ar pigesnių skrydžių per kitus miestus. Buvo ganėtinai patogu keliauti per Berlyną, kai geresnės kainos ir per Stambulą.

Šiuo metu artimiausias tiesioginio skrydžio variantas iš Varšuvos oro uosto šeštadieniais su Corendon Airlines. Iš Varšuvos oro uosto kyla ryte, o Antalijos oro uoste leidžiasi apie pietus. Skrydžių laikai gali keistis. Atkreipkite dėmesį, kad “ECO“ kaina yra tik su rankiniu bagažu, “FLEX“ kaina su įskaičiuotu registruojamu bagažu (iki 23 kg).

Keliaudami kaip grupė galite užsisakyti pervežimo iki Varšuvos oro uosto ir iš Varšuvos oro uosto paslaugą, kad nereiktų vykti savo automobiliu, jo vairuoti ir palikti parkavimo aikštelėje. Antalijos provincijoje žiemos sezono metu apstu veiklos – nuo pasyvios iki aktyvios. Galite rūpintis savo sveikata ir išvaizda įvairiose klinikose, viešbučių spa centruose. Galite apsistoti geruose viešbučiuose ilgesnį laiką. Galite sportuoti lauke, nes oras dažniausiai būna geras. Galima keliauti ar tiesiog mėgautis ramybe, o gal dirbti nuotoliniu būdu. Juk Turkijoje galima būti turizmo tikslais be vizos iki 90 dienų per 180 dienų. Tad kodėl nežiemoti čia?

P.S. Kadangi Corendon Airlines skrydžiai yra reisiniai, tai juos galima derinti ir jungti su kitais reisiniais skrydžiais – pavyzdžiui LOT iš Vilniaus. Būtinai tikrinkite leistino bagažo svorio aprašymus


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.