Žiemos sveikatos ir ramybės poilsis Turkijoje

Atėjo laikas pasirūpinti savo sveikata. Žiema yra tas metas, kai dienos yra trumpiausios ir oras niūriausias, norisi pabėgti kur šilčiau ar daugiau saulės. Siūlau pasvarstyti galimybę atvykti į Antalijos provinciją. Žinoma, žiemos metu jau nėra tiesioginių skrydžių iš Lietuvos ir reikės ieškoti su persėdimais Stambulo mieste Turkijoje ar kažkuriame Europos mieste, iš kurių vykdomi tiesioginiai reisiniai skrydžiai. Kelionės trukmę atpirks kelionės tikslas. Čia galėsite rinktis įvairų apgyvendinimo tipą – nuo penkių žvaigždučių viešbučių, kurie žiemos metu neretai siūlo žemesnes kainas iki paprastų miesto viešbučių. Jūros vanduo taip pat nebūna ledinis, o ir saulėtų dienų nemažai. Visą laiką galima skirti aktyviam poilsiui sportuojant miesto parkuose ar paplūdimyje, sporto aikštelėse. Jei apsistosite viešbutyje su didesne teritorija, tai galėsite naudotis jo paslaugomis, spa centrais. Tuo metu žmonių būna žymiai mažiau. Norėdami jausti ir miesto ritmą, galite rinktis viešbučius įvairiuose Antalijos miesto rajonuose. Tuomet galėtumėte rinktis ne tik paplūdimius, bet ir miesto pažinimą, tolimesnes ar artimesnes keliones, vėlgi sportavimą aikštelėse, parkuose ar pajūryje. Ta pačia proga proga galima naudotis ir gydymo bei chirurgijos paslaugomis (odontologijos, kosmetologijos, plastinės chirurgijos paslaugos). Apsistojant ilgesnį laiką bus žymiai daugiau laiko reabilitacijai, kuriai puikiai tiks šviesios dienos ir švelnus oras.

Iš tiesų, praeitą žiemą teko įsitikinti, kad Antalija yra puiki vieta galintiems dirbti nuotoliniu būdu. Čia atvyko labai daug žmonių iš įvairių šalių, apsistojo apartamentiniuose viešbučiuose ir dirbdami keliavo, pažino apylinkes ar tiesiog daug laiko leido prie jūros. Juk galima ir automobilį išsinuomoti, ir atvykus įsigyti sim kortelę su interneto paketu, bei daug kitų patogumų. Žiema yra ir tas metas kai keliauju su turkų grupėmis. Yra organizuojami ne tik pažintiniai turai, bet ir žygiai kalnuose, ilgesnės ar trumpesnės išvykos, prie kurių galėtumėte jungtis ir jūs. Jei užplūs noras paslidinėti, tuomet galima nuvažiuoti ar nuskristi iki keleto slidinėjimo kurortų Turkijoje. Man labai patiko apartamentinis viešbutis Antalijoje – gyvenamajame rajone – Nox Suite. Žinoma yra daug daugiau ir įvairiuose rajonuose.

Turkijoje Lietuvos piliečiai gali būti turizmo tikslais be vizos iki 90 dienų per 180 dienų. Pagalvokite apie tai ir galbūt šiemet žiemosite Turkijoje. Nenorėdami gyventi viešbučiuose ar apartamentuose, galite išsinuomoti butus. Daugiau informacijos apie sveikatos paslaugas galite rasti ir mano svetainėje.

Odontologijos paslaugos Antalijoje
Grožio klinika Antalijoje
Grožio, estetikos ir kosmetologijos paslaugos Antalijoje
Pervežimai iš Antalijos oro uosto


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.