Kapadokija su manimi

Ar jūs pasiryžę pamatyti atokesnes Turkijos vietas? Ar norite savo akimis pamatyti ypatingas gamtos ir žmogaus bendromis pastangomis kurtas vietas, kerinčias savo formomis ir istorija? Ar norite puikiai praleisti laiką tiek kelyje, tiek gamtoje drauge su manimi?

Jei į šiuos klausimas turite teigiamą atsakymą, tuomet kviečiu aplankyti Kapadokiją drauge su manimi. Jau nuo birželio mėnesio galime leistis į šį – vieną įdomiausių regionų (savaitės diena bus patikslinta vėliau), o kelionė truks dvi dienas. Kelionės metu žvalgysimės po balandžių slėnį, būsime prie Učhisar pilies, nuo kurios atsiveria vaizdai į tolumoje nusidriekusius slėnius. Matysite Gioreme ir Čavušin kaimus. Meilės slėnio formos yra vienos populiariausių nuotraukose, tačiau dėmesio taip pat yra verti Rožinis slėnis, Gioreme muziejus po atviru dangumi bei požeminiai miestai, kuriuose žmonės slėpėsi nuo puolimų. Ne tik slėpėsi nuo puolimų, bet ir gyveno ne statytuose, o iškaltuose namuose – beje yra gyvenančių ir iki šiol. Požeminės patalpos taip pat sėkmingai naudojamos iki šiol. Kapadokijoje ne tik muziejai olose, bet ir nemažai viešbučių yra išskaptuoti olose, todėl atmosfera tampa dar mistiškesnė. Būnant juose jaučiams tufo kvapas, kuris suteikia jaukumo, ypač kai dera su tradiciniu interjeru, aplinka. Panoraminės aikštelės nenusileidžia viena kitai. Čia esu praleidęs nemažai dienų, tačiau kaskart grįždamas bet kuriuo metų laiku, nenustoju žavėtis šia vieta tiek kaitinant saulei, tiek sningant.

Kad galėtume keliauti, reikalinga mažiausiai dešimties asmenų grupė, todėl kooperuokitės šiai kelionei iš anksto ir rekomenduokite draugams bei pažįstamiems. Kelionės į Kapadokiją kaina asmeniui – 120 eurų. Užsisakyti šią kelionę galite pas mane ar “Tiketa Tour“ atstovus Turkijoje.

Į ekskursijos kainą įskaičiuota: dveji pietūs, vakarienė ir dveji pusryčiai, įėjimo į Gioreme muziejų po atviru dangumi bilietas, nakvynė viešbutyje – standartiniuose dviviečiuose numeriuose. Ne tik pasižvalgytume po slėnius, bet ir atsigertume turkiškos kavos gražiose vietose, kad sustoti ir pasigrožėti vaizdais. Esant laiko mėgstu programą paįvairinti kitais sustojimais. Būnant Kapadokijoje galima rinktis ir papildomas pramogas: skrydį oro balionu, oro balionų stebėjimą, turkišką naktį ar besisukančių dervišų pasirodymą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.