Geras viešbutis ir graži šypsena Antalijoje

Norėčiau pasiūlyti jums ypatingą kelionės koncepciją šiuo metu – kelionė ir šypsena. Šiuo metu siūlomos geros kelionių į Turkiją kainos, oras yra puikus, tad kodėl nepasinaudoti šia galimybe. Esant Turkijoje galima naudojantis proga pasirūpinti savo šypsena apsilankant odontologijos klinikoje. Taigi, šiuo atveju siūlau rinktis gerą atnaujintą viešbutį NIRVANA COSMOPOLITAN, esantį viename iš Antalijos rajonų. Jo teritorija ant jūros kranto, netoli oro uosto ir netoli miesto centro bei mano siūlomos odontologijos klinikos.

Neplanuokite dabar sudėtingų odontologijos procedūrų, kurioms reikalingas ilgesnis gydymas ir konsultacija. Skubos negali būti, tačiau puikiai galite pasinaudoti ne tokiomis sudėtingomis paslaugomis, kurios nereikalauja ilgo gydymo (turėkite omeny, kad implanto procedūros neužtrunka taip trumpai, kaip norėtųsi).

Renkantis kelionę jau balandžio 30 dienai, kelionės paketo (be odontologijos paslaugų) kaina asmeniui (gyvenant dviems suaugusiems kambaryje) nuo 549 eurų.

Renkantis kelionę jau gegužės 1 dienai, kelionės paketo (be odontologijos paslaugų) kaina asmeniui (gyvenant dviems suaugusiems kambaryje) nuo 569 eurų.

Renkantis kelionę jau gegužės 7 dienai, kelionės paketo (be odontologijos paslaugų) kaina asmeniui (gyvenant dviems suaugusiems kambaryje) nuo 576,50 eurų.

Renkantis kelionę jau gegužės 8 dienai, kelionės paketo (be odontologijos paslaugų) kaina asmeniui (gyvenant dviems suaugusiems kambaryje) nuo 638,66 eurų.

Kelionę (kelionių organizatorius “Tiketa Tour) užsisakykite iš manęs.

Odontologijos klinikos paslaugas galite užsisakyti rašydami užklausą čia.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.