Junkitės prie vienetinių ekskursijų Antalijos regione

Sveiki mielieji,

Siūlau jungtis prie vienetinių kelionių Antalijos regione ir keliauti su manimi. Kodėl jos vienetinės? Visų pirma jos bus organizuojamos labai ribotą laiką, taip pat jos skirtos nedideliam žmonių kiekiui, o pirmosios planuojamos jau gegužės mėnesį. Žemiau bus nurodytas datų intervalas, kada jos vyks ir kviečiu registruotis (nurodant asmenų skaičių), jei norite jungtis prie kelionės. Išankstinio apmokėjimo nėra, o aš noriu žinoti planuojančių vykti asmenų skaičių. Ekskursijos užsakymas bus forminamas atvykus į Turkiją, bendradarbiaujant su “Tiketa Tour“ atstovais šalyje. Norint jungtis prie šių ekskursijų, geriausia keliauti su “Tiketa Tour“, nes grafikas bus pritaikytas prie šio kelionių organizatoriaus skrydžių.

Termessos antikinis miestas. Į šį antikinį miestą geriausia vykti iš Kemero, Antalijos ir Beleko regionų – arčiausiai. Paėmimas iš viešbučio būtų jau papusryčiavus, o pietums grįžtumėte į viešbučius. Tai vienas įdomiausių mano lankytų antikinių miestų, pastatytas ant kalno. Vaikštant Termessos miestu, atsiveria nuostabios panoramos – ypač esant antikiniame teatre. Ypatingai čia traukia nesukultūrinta aplinka be parduotuvių, kioskų. Užvažiavus serpentinais, pakilimas pėsčiomis tęsiasi akmenuotu taku, miesto griuvėsiai apaugę medžiais, krūmais ir skendi žalumoje beveik netrikdomi. Reiktų pasiruošti šiltam orui, turėti sočiai vandens, patogią avalynę.

Gegužės 7-15
Gegužės 14-22
Gegužės 21-29

Rožių sodai ir derliaus nuėmimas. Rožių žydėjimas Turkijoje jau prasidėjo, tačiau didieji sodai yra arčiau Ispartos miesto. Čia bus galima matyti didžiulius laukus, kuriuose rytais knibžda žmonės su maišais, renkantys žiedlapius. Vėliau žiedlapiai vežami į fabrikus, kuriuose gaminamas rožių aliejus, rožių vanduo ir kiti gaminiai. Drauge būtume ne tik laukuose, bet ir pamatytume kaip gimsta rožių produktai. Ši ekskursija apsiribos tik keletu savaičių. Patogiausia vykti iš Kemero, Antalijos, Beleko. Iš Alanijos ilgesnis kelias, tačiau jei norite ir galite, tai junkitės. Ši kelionė truktų visą dieną.

Gegužės 14-22
Gegužės 21-29

Žemiau esančioje formoje nurodykite ekskursiją, į kurią norite ir planuojate keliauti, periodą, kada būsite Turkijoje, norinčių keliauti asmenų skaičių. Taip bus paprasčiau matyti susidomėjimą ir planuoti laiką.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.