Stambulas su manimi – iš Antalijos

Mielieji,

Turiu džiugių žinių. Drauge galime vienai dienai skristi į Stambulą pirmadieniais ir išvysti šį įdomų miestą drauge. Tai miestas, kuris išsidėstęs dviejuose žemynuose, turėjęs net keletą pavadinimų (Bizantiumas, Konstantinopolis, Konstantinijė, Stambulas), vienijantis daugybę kultūrų, net keletą religijų, yra be galo dinamiškas, kosmopolitiškas ir įvairus. Čia jau nuo seno verda kultūrinis gyvenimas, verslas. Stambulo mieste atpažintumėte ne tik reklaminiuose klipuose ar atvirutėse matytas vietas, bet ir rodytas įvairių ir šiuo metu labai populiarių turkiškų serialų metu. Turtingieji Bebek ir Arnavut rajonai, istorinis Sultanahmet, populiarus gyvenimiškuose serialuose Balat, verslo – Nişantaşı. Kai kurie jų matomi nuo vandens – plaukiant laivu Bosforo sąsiauriu. Esant laisvo laiko, programą mėgstu praturtinti nuklydimais į įdomias vietas.

Dienos programoje numatyta: Mėlynoji mečetė, Aya Sofija, egiptietiškasis turgus, Topkapı rūmai, Hipodromo vieta, vokiškas fontanas, egiptietiškas obeliskas, Gyvačių (Delfų) kolona, vakarienė prie Galatos tilto. Ne tik vakarienė, bet ir pietūs yra įskaičiuoti į kelionės kainą. Papildomai kainuoja visi gėrimai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio bilietai ir pervežimai iš/į oro uostus jau įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Ekskursijos kaina asmeniui – 175€ ir ji organizuojama pirmadieniais.

Svarbios pastabos: ekskursijai vykti lietuvių kalba yra būtina mažiausiai aštuonių asmenų grupė. Pagalvokite ir nuspręskite prieš atvykdami, o atvykdami paraginkite kitus jungtis prie jūsų. Ekskursiją užsisakysite iš “Tiketa Tour“ atstovų šalyje. Vykdami į šią ekskursiją būtinai su savimi turėkite pasą, o rankiniame bagaže skrysčiai negali viršyti 100 ml.

Drauge galime nuostabiai ir įdomiai praleisti laiką Stambule.


1 mintis apie “Stambulas su manimi – iš Antalijos

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.