Kanjoningas, raftingas ir safaris visureigiais

Penktadienį buvau labai smagioje ir šlapioje ekskursijoje. Taupantiems atostogų laiką ir norintiems patirti daugiau įspūdžių tai yra puikus pasirinkimas. Per vieną dieną jūs ne tik patirsite daug gerų emocijų, bet iš tiesų suderinsite tris pramogas.

Kanjoningas – ėjimas, lipimas ir plaukimas kanjonu ir kalnų upe. Vanduo buvo gaivus – 11 laipsnių ir pirmieji žingsniai į vandenį strigo, tačiau esant šiltam orui ir šviečiant saulei tik kelių akimirkų reikalas priprasti. Drauge einantys instruktoriai padeda nučiuožti nuo uolų vandenin, parodo kurioje vietoje geriau šokti į vandenį, aplinkui gausu ne tik akmenų, bet ir krioklių. Einama per akmenis ir uolomis, todėl reikia žiūrėti po kojomis, tačiau galva pati sukiojasi, nes vaizdai yra tikrai įspūdingi.

Raftingas – leidimasis plaustais kalnų upe. Baigus kanjoningo atkarpą kiek žemiau antikinio romėniškojo tilto, kuris plaukiant būna aukštai virš galvų, išlipome į krantą poilsiui, pradžiūti ir sušilti saulėje. Čia mūsų laukė plaustai, irklai ir dar 13 km plaukimo. Pavasarį iš tiesų yra pats smagiausias metas raftingui, nes upėje yra daugiausia vandens ir dėl žios priežasties upės slenksčiai vandeningiausi ir smagiausi įveikimui. Ramaus plaukimo praktiškai nėra, nes reikia darbuotis irklais, o slenksčiuose stengtis neišvirsti iš plausto. Šlapia, smagu ir gražu. Įveikę 13 km atkarpą išlipome į krantą ir persirengę sausais rūbais sėdome pietauti. Ir tai dar ne viskas.

Visureigių safaris. Nelabai ilgai trunkanti, bet smagi pramoga. Nebereikia irkluoti, galite grožėtis supančia gamta, bekele ir plaukus plaikstančiu vėju.

Trys viename per vieną dieną. Sutaupysite atostogų dienas neprarasdami išvykų malonumo. Reiktų turėti rankšluosčius, maudymosi aprangą, o hidrokostiumus duos jei reikės. Batus galite įsigyti arba turėti savo, nes avalynė yra primygtinai rekomenduojama dėl jūsų pačių saugumo. Šalmus ir gelbėjimosi liemenes taip pat gausite ir tai yra privaloma. Akiniuočiai gali akinių auseles surišti virvute, tačiau neblogai prispaudžia ir šalmas. Nė karto šokant į vandenį ar gavus purslų raftingo metu, akiniai man nuo nosies nenulėkė.

Šią pramogą atvykę galite įsigyti iš “Tiketa Tour“ atstovų.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.