Draudimas nuo Covid-19 Turkijoje su apgyvendinimu

Dažnai kyla klausimas kas nutiks susirgus Covid-19 Turkijoje, kokio reikia draudimo ir kuris geresnis. Visų pirma geriausia yra turėti draudimą, visų antra reiktų turėti tokį draudimą, kuris garantuotų apgyvendinimo paslaugas nehospitalizuojant sergančiojo. Žemiau rasite kelionių operatoriaus “Tiketa Tour“ partnerių siūlomą draudimą, kurį galite įsigyti prieš kelionę, bet likus ne mažiau kaip 24 val. iki kelionės. Atidžiai susipažinkite su sąlygomis.

  • Rekomenduojame atvykstantiems į Turkiją įsigyti COVID draudimą, kuris dengtų gydymo ir apgyvendinimo išlaidas, kilusias dėl COVID-19. Turkijos viešbučiai nėra įsipareigoję nemokamai padengti apgyvendinimo išlaidų COVID-19 ligos atveju. Rekomenduojame įsigyti mūsų partnerių siūlomą Sompo Japan draudimą Turkijoje, kuris dengia gydymo ir apgyvendinimo išlaidas.

Kaina nuo 12 EUR/asm. (priklausomai nuo pasirinkto plano):

  1. Draudimas įsigyjamas prieš kelionę į Turkiją internetu, ne vėliau nei 24 val. iki kelionės pradžios.
  2. Draudimo sąlygos ir pirkimo nuoroda žemiau (anglų k.):
  1. Nuorodoje reikia atidžiai užpildyti savo duomenis, pasirinkti draudimo tipą ir draudimo sumą ir spausti SUBMIT. Jūsų prašymas išsiunčiamas draudimo kompanijai.
  2. Artimiausiu metu, bet ne ilgiau nei per 24 val., iš draudimo kompanijos elektroniniu paštu gaunate paruoštą draudimo polisą ir nuorodą, kurioje turėsite apmokėti draudimą. Draudimo polisas gali būti apmokamas tik kredito kortele. Galima mokėti ir kito vardu registruota kredito kortele. Apmokėjimas turi būti įvykdytas ne vėliau kaip likus 24 val. iki atvykimo į Turkiją. Apmokant draudimą, kartu su draudimo poliso kaina, papildomai gali būti nuskaičiuotas mokestis už pervedimą, priklausomai nuo Jūsų banko.
  3. Jeigu per nurodytus terminus negaunate draudimo poliso ar nuorodos draudimo poliso apmokėjimui, susiduriate su apmokėjimo kredito kortele problemomis, galite susisiekti tiesiogiai su Sompo Japan draudimo kompanijos atstove Turkijoje Marina Celik (tel. Nr. +90 543 262 31 77 (WhatsApp), marina@beyazsigorta.com.tr, anglų, rusų k.).

 (Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų, (COVID draudimo, ), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą).

  • COVID-19 susirgimo atveju, Turkijos viešbučiai užtikrina atskirus kambarių korpusus, sergantiems COVID-19 liga.
  • “Tiketa Tour” savo pasveikusiems keliautojams pagal galimybes padės suorganizuoti grįžimą į Lietuvą ir tarpininkaus visais iškilusiais klausimais.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.