Visuomeninis transportas Antalijoje ir HES kodas

Antalijos mieste naudojantis viešuoju transportu (autobusais ir tramvajais) visiems yra privalu turėti HES kodą. Visi atvykę į Turkiją jau turės šį kodą, nes prieš atvykstant į šalį reikia registruotis specialioje formoje, kurią rasite štai čia.

Taigi… už važiavimą viešuoju transportu galite atsiskaityti transporto kortele arba bekontakte banko kortele. Prie daugelio transporto stotelių yra specialūs kortelių pardavimo ir papildymo aparatai (kelių kartų ir nuolatinių). Kadangi kiekvienas keleivis turi turėti HES kodą, tai su viena transporto kortele įlipti gali tik vienas keleivis. Kiekviena miesto transporto kortelė ANTALYA KART turi unikalų numerį. Prieš naudodamiesi transporto priemone, turėsite kortelę susieti su HES kodu. Kaip tai padaryti? Paspaudę šią nuorodą rasite formą (anglų kalba), kurią turėsite užpildyti.

Vieną HES kodą galima susieti ir su viena bekontakte banko kortele, kuria galėsite atsiskaityti įlipdami į transporto priemonę ar prieš įeinant į tramvajų stotelę. Norėdami kodą susieti su bekontakte banko kortele turite paspausti šią nuorodą ir užpildyti formą. Vietoje miesto transporto kortelės ar bilieto numerio reikės įvesti banko kortelės numerį.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.