Organų transplantavimas Turkijoje

Medicina su kiekviena diena žengia sparčiais žingsniais pirmyn. Kas anksčiau buvo tik svajonė, šiuo metu gali būti realybe. Organų transplantavimas yra vienas sudėtingiausių procesų, apimantis ne tik operacinę ir pačią procedūrą, tačiau sudėtingas yra ir pasiruošimo procesas: tinkamo donoro radimas, laukimas, organo transportavimas ir galiausiai pats “prijungimo“ prie naujojo organizmo veiksmas. Šiuo atveju laikas, kaip ir gydant daugelį kitų negalavimų, yra vienas svarbiausių veiksnių.

Turkijoje organų transplantavimas yra smarkiai pažengęs į priekį, todėl puikiai tinka kaip alternatyva. Čia atliekamos įvairios persodinimo procedūros, tame tarpe: inkstų, kepenų, akies ragenos ir kt. Atkreiptinas dėmesys, kad ir Turkijos įstatymai apibrėžia organų transplantavimo tvarką, etikos normas, draudimus. Esant būtinybei, organizuojamas ir oro greitosios pagalbos transportas.

Jei jums aktualus organų transplantavimo klausimas, tuomet galite susisiekti su medicininio asistavimo kompanija Turkijoje užpildę žemiau esančią formą (anglų, rusų, turkų, prancūzų, vokiečių, arabų kalbomis) ir jums bus suteikta išsamesnė informacija apie tvarką ir galimybes. Nelaukite ir gyvenkite pilnavertiškesnį bei sveikesnį gyvenimą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.