Puikios naujienos iš Turkijos moterims

Šis pasiūlymas tik moterims – geriausia draugių kompanijai, kad bendra kelionė būtų nuostabi ir kupina įspūdžių. Pasiūlymas – “Merginų turas Turkijoje“. Pas save jus kviečia Dalia.

Po – pandeminis aktyvus, saugus, egzotiškas, skanus, linksmas, įdomus turas merginų, moterų grupelėms kalnuose!

Kviečiu į pietų Turkijoje Tauro kalnuose esančius svečių namus. Gyvensime pušyne ant ežero kranto civilizuotai (dviviečiuose kambariuose su WC/SH), tačiau toli nuo civilizacijos. 120 km nuo Antalijos kurorto. 1 savaitės programoje nuobodu nebus – yra pusdienio trukmės pėsčiųjų žygiai nuostabiais kalnų takais, išvykos į aukštai kalnuose esančius, turistams nežinomus antikinius miestus, kalnų kanjonus. Taip pat kulinarinės pamokos, kur kartu gaminsime turkiškus tradicinius patiekalus kaimiškoje krosnyje. Be viso to, vietinių amatų diena, kada pasigaminsime sau dovanėlę. Laukiame mažų linksmų kompanijų nuo 3 iki 7 žmonių. Visi turai vyks lietuvių kalba, tačiau kalbame ir angliškai, vokiškai, rusiškai.

Pridėsiu nuo savęs: tai yra nuostabi vieta atlėkti, kad išbarstyti blogas nuotaikas (ne dalintis jomis 😀 ) ir pasikrauti galinga energija. Jei esate draugių kompanija ir norite šios kelionės, tuomet susisiekite su Dalia, užpildę žemiau esančią formą. Sutarsite laiką, konkrečią programą, kainą ir kitas detales.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.