Gydymas Turkijoje

Daugelis jūsų, kuriuos pasiekia mano skleidžiama informacija, pastebėjote, kad rašau ne tik apie gražius, skanius ir akiai ar ausiai mielus dalykus, bet ir apie medicininį turizmą. Teko pastebėti, kad pamačius šį pavadinimą dažnai yra galvojama apie spa centrus su mineraliniu vandeniu, įvairius masažus ir grožio procedūras. Apie tai iki šiol daugiausia rašiau ir pats, norėdamas pasisemti daugiau žinių, idant rašyti tikslesnę informaciją. Iš tiesų ši turizmo sritis apima ir labai daug kitų – daug rimtesnių procedūrų, ir daug rimtesnį gydymą, reikalaujantį ne tik gamtos siūlomų priemonių, bet ir šiuolaikinių technologijų. Galvojant siaurąja prasme, turizmas – maloni kelionė, skirta poilsiui ir maudynėms ar pažinimui, tačiau tai nėra vien pramogos. Paskutiniu metu dažnai vartojamas žodis “gerovė“ yra neatsiejama nuo sveikatos ir ne vienintelio svarbaus dabar pasaulyje susirgimo, kuris tarsi į šoną nugrūdo visa kita. Anaiptol, kiti susirgimai niekur nedingo, o vienas svarbiausių ir įvairiomis prasmėmis brangiausių veiksnių kovojant yra laikas. Daugelis juk žinome ir dainos “Laikas“ priedainį (gal ir ne pats sėkmingiausias palyginimas).

Jau kurį laiką bendradarbiauju su keletu klinikų Turkijoje (Stambule ir Antalijoje), siūlančių medicinines paslaugas (plastinės chirurgijos, plaukų persodinimo ir odontologijos), o neseniai pradėjau bendradarbiauti ir su pagalbos medicinos srityje kompanija, siūlančią plataus spektro gydymą įvairiose Stambulo ligoninėse. Kardiologiniai, širdies ir kraujagyslių, onkologiniai susirgimai ir organų persodinimas – tik dalis siūlomų paslaugų. Daugiau informacijos apie siūlomą gydymą rasite mano svetainės skiltyje “Daugiau medicininių paslaugų Turkijoje“, kur galėsite užpildę formą susisiekti ir gauti daugiau informacijos rūpimu klausimu (anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, arabų ir kitomis kalbomis). Su šia kompanija planuojami periodiniai susitikimai, kuriuose dalyvauja gydytojai. Norintys užduoti rūpimus klausimus galite susisiekti su manimi, o dėl konkrečių gydymo paslaugų – su pagalbą teikiančia kompanija užpildžius formą čia

Esant labai skubios pagalbos poreikiui, galima organizuoti ir oro greitąją pagalbą, kad pacientą atskraidinti į ligoninę medicininės pagalbos suteikimui. Kalbant apie gydymą ir organų persodinimą, yra laikomasi visų etikos reikalavimų (tiek tarptautinių, tiek galiojančių Turkijoje), todėl visas detales ir reikalavimus būtina išsiaiškinti iš anksto. Vertėjavimo paslaugas dažniausiai teikia medicininį išsilavinimą turintys asmenys, nes medicina yra specifinė sritis, reikalaujanti ne tik kalbos žinojimo, bet ir pačios srities išmanymo.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.