Turkijos sveikatos ir grožio industrija

Televizijos ekranus ne tik Turkijoje, bet ir kitose šalyse užkariauja turkiški serialai – buitis, komedijos, aukštuomenės gyvenimas, detektyviniai, istoriniai ar šiaip apie nieką. Ne viena serialų žvaigždė (tiek moterys, tiek vyrai) nusprendžia pasidailinti savo išorę, kuri yra ne tik vizitinė kortelė, bet ir iš tiesų darbo priemonė. Dažniausiai yra dailinamos nosys, akys ir kitos veido jauninimo ir gražinimo procedūros ar šypsenos odontologijos procedūrų pagalba. Daugeliui grožio ir estetinės operacijos atliekamos Turkijos klinikose, kurios žinomos visame pasaulyje dėl keleto pačių svarbiausių dalykų: kainos, kokybės, laiko. Klinikose dirbantys gydytojai turi ne tik puikų išsilavinimą, bet ir praktines žinias, kurias kaupė tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Naudojama šiuolaikinė diagnostikos bei gydymo technika ir technologijos. Taip pat labai populiarios ne tik plastinės operacijos, kai keičiamos veido ar kūno linijos, bet ir plaukų persodinimo operacijos. Šios srities specialistai – vieni geriausių pasaulyje, o ir kaina tikrai konkurencinga.

Iš tiesų nebūtina būti įžymybe, kad norėti ar turėti poreikį atlikti įvairias procedūras – ypač kalbant apie plastinę chirurgiją ir odontologijos paslaugas, nes neretai tai būna glaudžiai susiję ir su paciento sveikata, ir pradėjus skaičiuoti išlaidas – Turkija dažnai laimi teigiama prasme.

Kiek nukrypstant nuo grožio industrijos, yra dar viena medicininio turizmo sritis, kuri užima puikias pozicijas, lyginant su kitomis šalimis – vaisingumo klinikos (dar vadinamos pagalbinio ar dirbtinio apvaisinimo, IVF klinikomis). Jose teikiamos ne tik aukšto lygio konsultacijos, bet ir naujausios diagnostikos bei gydymo technologijos ir priemonės. Ši tema tampa vis aktualesnė daugeliui porų, negalinčių susilaukti vaikų.

Gydymo Turkijoje privalumus papildo ir siūlomi kitų paslaugų paketai, kurie apima: paėmimo iš oro uosto paslaugas, apgyvendinimą viešbučiuose už palankias kainas, nemokamas konsultacijas tiek nuotoliniu būdu, tiek atvykus po procedūrų, pooperacinę priežiūrą, priemones ir kt. Priklausomai nuo procedūrų, dažnai būna galimybė kelionę praturtinti pažinimu. Jei leidžia prieš ar pooperacinė būklė, galima savo kelionę pratęsti pramoginiais ar pažintiniais tikslais (istorinių vietų, muziejų lankymas, poilsis kurortuose ir kt.).

Žemiau rasite keletą klinikų, kurios siūlo įvairias estetines ir gydymo paslaugas bei papildomai gali pasiūlyti mano aukščiau išvardintas apgyvendinimo ir paėmimo iš oro uostų paslaugas.

Odontologijos klinika Antalijos mieste. Su klinika susisiekti galima anglų ir vokiečių kalbomis. Plačiau čia

Odontologijos klinikos Stambulo mieste. Su klinikomis susisiekti galima anglų, prancūzų ir turkų kalbomis. Plačiau čia.

Plaukų persodinimo klinika Stambulo mieste. Su klinika galima susisiekti lietuvių, anglų, skandinavų kalbomis. Plačiau čia

Dr. E. Gönen grožio klinika Stambulo mieste. Su klinika galima susisiekti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Plačiau čia

Vaisingumo klinika Stambulo mieste. Su klinika galima susisiekti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Plačiau čia . Klinikos vaizdo pristatymas čia


1 mintis apie “Turkijos sveikatos ir grožio industrija

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.