Kelionės po vieną

Kelionės po vieną yra pakankamai populiarios ir yra organizuojamos ne vienoje šalyje. Yra net kompanijų, kurios specializuojasi būtent tokių kelionių organizavime. Anglų kalba šios kelionės vadinamos single travel arba dar pasirenkamas solo travel pavadinimas. Paprastai tokios kelionės yra siūlomos vidutinio, vyresnio amžiaus žmonėms.

Yra keletas siūlomų variantų:

– kelionės, skirtos susipažinti ir galbūt rasti savo antrają pusę.
– kelionės, kai randami pakeleiviai, tačiau ne pasimatymams ar santykių užmezgimui skirtos kelionės.
– kelionės po vieną keliaujantiems žmonėms, kai žmonės ir apgyvendinami po vieną, tačiau turėdami noro gali bendrauti su kitais atvykusiais.
– kelionės po vieną keliaujančioms moterims

Kalbant apie dvi pirmasias grupes viskas kaip ir aišku – pažintys, tačiau ne visi vyksta į keliones tuo tikslu. Yra daugybė žmonių, kurie mėgsta keliauti vieni, taip pat gali būti, kad gyvena vieni ir neturi su kuo leistis į kelionę. Galbūt susiklosčiusi tokia padėtis, kad žmogus tik vienas gali keliauti. Tuo tikslu būna siūlomos specialios kelionės “vienišiams“ – pažintinės, poilsinės, pramoginės, ilgos, trumpos, tolimos, artimos. Tai gali būti kruizai ar kulinarinis turas su maisto ruošimo pamokomis, savaitgalio išvyka ar vienos dienos kelionė. Taip pat gali būti poilsinė kelionė, tačiau jūsų poilsiu rūpinsis specialus vadovas. Dažniausiai tokioms poilsinėms kelionėms yra siūlomas vienas viešbutis destinacijoje ir vienas vadovas. Čia jus pasitiks viešbutyje, jei reikės padės įsikurti, pasirūpinti laisvalaikiu ar vakaro metu palaikys diskusiją susirinkus visiems “vienišiams“. Žmonės dažnai būna minioje, bet vieniši. Tokių kelionių metu gali užsimegzti ir įdomios pažintys, rastis bendrų interesų. Dažnai keliaujant po vieną ir gyvenant po vieną, būna mokamas priedas už kambarį, kurio mokėti nereiktų jei būtumėte apgyvendinti su kitu asmeniu. Į tai reiktų atkreipti dėmesį renkantis kelionę. Ne visi siūlo “suporavimą“, ne visi nori “suporavimo“.

Vienas tokio keliavimo privalumų yra tas, kad neturite taikytis prie savo kelionės kompanjono (keliaujant su grupe pažintinio turo metu, žinoma, turi būti tvarka 😀 ), o jei tai poilsinė kelionė, tai nereikia taikytis ir prie kitų keliautojų. Jei norėsite išeiti už savo komforto zonos, tai galėsite tą padaryti niekieno neverčiami. Taip pat patirsite mažiau streso jei nedrąsu keliauti vieniems, nes iš tiesų nebūsite vieni.

Šiuo metu daugiausia turus, keliaujantiems po vieną, organizuoja kompanijos Jungtinėje karalystėje ir Jungtinėse valstijose, turinčios ne vieno dešimtmečio darbo patirtį, tačiau tokias keliones siūlo ir kitose šalyse įsikūrusios turistinės kompanijos – tik mažiau.

Norėdami organizuoti tokias keliones Turkijoje ar Egipte, susisiekite su manimi. Prasidėjus šiam turistiniam sezonui galbūt ir aš pats pasiūlysiu keliavimo po vieną alternatyvų.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.