Apartamentų nuoma Tenerifėje

Apartamentų nuoma – puiki alternatyva viešbučiams, kai keliautojams nereikia daug viešbučiams būdingų paslaugų, kuriomis jie dažniausiai nesinaudoja. Būna ir skirtingų apartamentų, taip pat viešbučių, siūlančių apartamentų nuomą, todėl kiekviena situacija yra labai individuali.

Jei jūs norite didelę laiko dalį leisti keliaudami, tyrinėdami gamtą, virtuvę, gyvenimą ir siausti aplinkui, o gal atvykstate dirbti nuotoliniu būdų, tuomet apartamentų nuoma bus jūsų geriausias pasirinkimas. Žinoma, jums kasdien niekas nelankstys gulbių iš rankšluosčių ir neklos lovos, maistą sau gaminsite patys arba maitinsitės kitur. Būna papildomų mokesčių (tvarkymo ir t.t.) Turėtumėte apsvarstyti visus “už“ ir “prieš“, kad tai būtų puikus laikas. Paminėjau Tenerifę, nes nemažai lietuvaičių plūstelėjo į šią salą, kurioje mažėja suvaržymų, tai yra Europa, galima keliauti, ilsėtis ir dirbti nuotoliniu būdu vienu metu, tačiau apartamentus galite rinktis ir daugelyje kitų šalių.

Dirbu su rezervacine sistema, kurios pagalba galiu pasiūlyti ne tik užsisakyti įvairios kategorijos viešbučius, bet ir apartamentus. Apartamentai gali būti labai pigūs ir labai brangūs, labai paprasti ir prabangūs. Neretai užsakant viešbučius ar apartamentus galiu pasiūlyti geresnę kainą, nei žinomos rezervacinės sistemos, prieinamos visiems keliautojams (ne visuomet). Šiuo metu ypatingai atkreipkite dėmesį į esamus ribojimus ar reikalavimus dėl kelionės.

Norėdami užsisakyti apartamentus, SUSISIEKITE SU MANIMI, tačiau iš karto apgalvokite kurioje šalyje, jos dalyje norėtumėte gyventi ir kiek laiko, būkite ištyrinėje skrydžio galimybes ir datas. Kainos skiriasi priklausomai nuo trukmės ir datų, todėl neįmanoma pasakyti iš anksto, kad kainuos būtent tiek. Taip pat apgalvokite kitus poreikius (paplūdimys, miestas, pramogos ir kt.). Kuo konkretesnis paklausimas, tuo geresnis pasiūlymas. Gal jau esatę nužiūrėję ir konkrečių apartamentų, tuomet būtų galima palyginti kainą. Užklausoje taip pat reiktų nurodyti keliaujančių asmenų skaičių, pageidaujamų kambarių skaičių ir kt.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.