Liposakcija – riebalų nusiurbimas Stambulo klinikoje

Anot vienos žinomiausių internetinių svetainių “wikipedia“:

Liposakcija arba riebalų nusiurbimas – plastinės chirurgijos operacija, kurios metu tam tikras riebalinių ląstelių kiekis išsiurbiamas iš paciento norimos kūno vietos, siekiant pakeisti jos išvaizdą, formą. Operacija nėra naudojama kaip nutukimo gydymas.

Operuojamos kūno vietos gali būti pilvas, šlaunys, sėdmenys arba galinė rankų dalis. Procedūrai atlikti naudojama bendrinė arba vietinė nejautra. Operacijos metu naudojant specialų chirurginį vamzdelį riebalinės ląstelės yra išsiurbiamos iš norimos kūno vietos.“

Iš tiesų riebalų nusiurbimo operacija yra viena dažniausiai atliekamų procedūrų. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti nesudėtinga procedūra, tačiau kaip ir kiekvienai intervencijai, liposakcijai atlikti reikia gero pasiruošimo, žinių, praktinių įgūdžių ir sąlygų. Vėlgi, labai dažnai kyla klausimai: kiek ši operacija kainuoja, kokio rezultato galima tikėtis, kiek laiko užtrunka, ar visiems galima ją atlikti. Bene aktualiausias klausimas yra – operacijos kaina.

Stambulo mieste Turkijoje esančiose klinikose dažnai plastinės ir estetinės chirurgijos operacijos yra atliekamos už žemesnę kainą, nei daugelyje kitų šalių. Tai yra viena geriausiai išvystyų medicininio turizmo sričių, nes grožio ir estetikos operacijos Turkijoje ir jas atliekantys chirurgai turi ilgametę praktiką, daug žinių, kurios buvo gautos ne tik praktikos Turkijoje, bet ir įvairiose Eutopos šalyse ar JAV metu.

Renkantis kliniką ir operaciją atliksiančius chirurgus, reikia atkreipti dėmesį ne tik į procedūros kainą, bet ir į tai, kas įskaičiuota į kainą, kaip ir kur ji atliekama, chirurgų patirtį, atsiliepimus.

Norėdami susisiekti su daktaro Hakan Gence ir daktaro Kamran Efendioğlu klinika, užpildykite žemiau esančią formą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.