Viešbučiai JAE priima klientus

Malonu po truputį įsisukti į darbus ir išgirsti vis daugiau optimistinių nuotaikų ir vizijų. Šiandiena vyko vienos ir viešbučių rezervacinių sistemų Go Global Travel vebinaras – pristatymas, kuriame trumpai apžvelgti Minor valdymo kompanijai priklausantys aštuoni viešbučių tinklai (Anantara Hotels Resort Spas, Avani Hotels & Resorts, Elewana Collection, Oaks Hotels Resorts Suites, NH Hotels, NH Collectıon Hotels, Nhow Hotels, Tıvolı Hotels & Resorts) ir kiek plačiau JAE esantys viešbučiai (Avani Ibn Battuta Dubai, Avani Palm View Dubai, Oaks Ibn Battuta Gate Dubai, Anantara The Palm Dubai Resort ir Anantara Eastern Mangroves Abu Dhabi). Viešbučiai verti dėmesio dėl savo teikiamų paslaugų ir lokacijos Dubajuje ir Abu Dabyje – jie skirti ne tik verslo klientams, bet ir atvykusiems poilsiui ar pažinimui. Patogus susisiekimas su oro uostais, taip pat dalis jų visai šalia viešojo transporto linijų. Jei verslininkai atvyksta su šeima, tai puikiai galima suderinti tiek vienų, tiek kitų veiklas.

Šiuo metu vis dar griežtai ribojamas atvykimas į JAE dėl COVID-19, tačiau dažnai peržiūrimi šalių pateikiami skaičiai. Atvykus būna tam tikras inkubacinis laikas (apie para laiko), kol gaunamas testo rezultatas. Esant neigiamam – naudojatės visomis tuo metu siūlomomis paslaugomis su tam tikrais ribojimais (atstumai, kaukės ir pan.) Gavus teigiamą atsakymą yra pasirūpinama transportavimu į karantinui skirtus viešbučius. Šiuo metu dar ribotas ir pramogų skaičius, tačiau šiuos įvykius švelnina ir kiti sprendimai – atšilę santykiai su Izraeliu. Jau dabar galima rasti keletą košerinių restoranų ir šią šalį jau aplankė nemažai Izraelio piliečių.

Šių metų rudenį Dubajuje startuos ir pasaulinė Expo paroda, kuri buvo atidėta iš 2020 metų ir prasidės šių metų spalio pirmą dieną.

Jūsų kelionė JAE gali būti verslo, poilsinė, pramoginė ar net pažintinė. Planuodami kelionę, dėl viešbučio užsakymo galite kreiptis į mane.

Paspaudę ŠIĄ NUORODĄ, rasite daugiau informacijos anglų kalba apie tvarką atvykstant į JAE arba keliaujant tranzitu per kurį nors JAE oro uostą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.