Individualios išvykos iš Hurgados

Pamenu, dirbdamas Egipte dažnai laisvu laiku automobiliu keliaudavau po visą šalį. Turbūt esu pakankamai nuprotėjęs, kad negąsdindavo ir eismas Kairo mieste. Lankydavau draugus Kaire ir Aleksandrijoje. Pamažu prisijungdavo žmonės, kuriems stengdavausi parodyti, kad Egiptas gali būti kiek kitoks ir jame galima keliauti kitaip – automobiliu. Atsirado pažintys ir draugystės, besitęsiančios ligšiol. Dažniausiai prie Gizos piramidžių paleisdavau žmones ir jie turėdavo keletą valandų pabūti piramidžių teritorijoje. Po to sukirsdavome gatvės sumuštinių tamijų ir vykdavome lankyti kitų vietų. Kartais tai būdavo Kairo nacionalinis muziejus, Khan el Khalili kvartalai, islamiškoji ar krikščioniškoji miesto dalys. Būdavo, kad žmonės jau buvę Kairo mieste anksčiau, tai važiuodavome prie Sakaros ir Dahšuro piramidžių, esant laiko užvažiuodavome į Raudonosios jūros vienuolyną. Vykstant su nakvyne galima apsistoti paprastame viešbutyje priešais sfinksą ir tada dar ilgiau pabūti, o vakare grožėtis vaizdu iš terasos. Yra ir vakarinių pramogų prie piramidžių variantų.

Priešinga kryptimi nuo Hurgados važiuodavome Luksoro link. Čia lankomų vietų pasirinkimo sąrašas nė kiek ne trumpesnis: Denderos šventykla, Karnako ir Luksoro šventyklos – vienos žinomiausių. Man viena jaukiausių – Vakariniame Nilo krante esanti Medinet Habu šventykla. Vakariniame Nilo krante esantys slėniai taip pat verti dėmesio (Karalių arba Karalienių slėnis). Dabar netgi kapaviečių viduje galima fotografuoti (jokiu būdu nefilmuoti). Į Luksorą važiuojant su nakvyne galima nueiti iki prieskonių ar vaisių turgaus, paplaukioti feliuka.

Šiuo metu gyvenu Turkijoje ir Egipte būnu tik su pažintiniais turais, tačiau turite galimybę išvykti į individualius turus jei jūsų yra iki trijų asmenų. Kainos priklauso nuo programos ir tikrai nesikandžioja. Norint leistis į ilgesnius pažintinius turus, reikės stebėti mano svetainę ir kai tik bus galimybė juos organizuoti, programos atsiras pas mane – nestandartinės.

Jei atvykote į Hurgadą ar atvyksite artimiausiu metu ir norite individualios išvykos į Kairą arba Luksorą, užpildykite žemiau esančia formą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.