Sausio ir vasario atostogos Antalijoje

Antalijos regionas Turkijoje žinomas savo švelniu klimatu tiek vasaros, tiek žiemos mėnesiais. Vasarą čia gali būti ir labai karšta, tačiau žiemos metu didelių speigų ir šalčių pakrantėje nebūna. Kartais būna kiek daugiau lietaus, tačiau ir nemažai saulėtų dienų. Žiemos mėnesiais Antalijos provincijos kurortus yra pamėgę lankyti vyresnio amžiaus ar karščio nemėgstantys žmonės, todėl jei nesimaišo dangus su žeme, tai ir sausį, ir vasarį galima matyti jūroje besimaudančius žmones. Šią žiemą vidutinė dienos temperatūra kol kas yra apie 18 0 šilumos, tačiau sausis ir vasaris būna vėsesni. Iš Lietuvos iki Antalijos galima atvykti Turkish Airlines skrydžiais (Vilnius – Stambulas – Antalija – Stambulas – Vilnius), kurie iš Vilniaus vykdomis triskart savaitėje. Kaina svyruoja maždaug nuo 300€ įskaitant registruotą bagažą į abi puses. Nors skrydžiai vykdomi tik tris kartus per savaitę, tačiau yra galimybė pakankamai įvairiai atostogų trukmei. Žinoma geriau rinktis ilgiau nei savaitę. Taip pat renkantis grįžimo iš Turkijos skrydžius galite rinktis ilgesnį tarpą Stambule (arba netgi su nakvyne) ir taip bus galimybė apžiūrėti miestą.

Antalijoje siūlau rinktis viešbutį “Melas Lara“, su kuriuo yra susitarimas dėl gerų apgyvendinimo kainų. Žemiau rasite mano vaizdo klipą iš viešbučio. Jis skirtas jogos stovyklų organizavimui, tačiau galima pamatyti kambarius ir teritoriją. Viešbutis netoli Antalijos oro uosto ir teritorija ant jūros kranto, todėl čia vietoje neužtruks po skrydžio atvykti ir registruotis. Viešbutis geromis kainomis siūlo ir pervežimo iš/į oro uostą kainas.

Šiuo metu yra tam tikri ribojimai ir savaitgaliais komendanto valanda (turistams negaliojanti), todėl kiek ribotos pramogos, tačiau ne savaitgaliais galite rinktis keletą ekskursijų, kurios žiemą būna dar smagesnės nes nėra karščių (Pamukalė, Kapadokija). Netgi galima nuvažiuoti iki Davraz slidinėjimo kurorto. Arba pasirinkite pasyvų poilsį viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo sistema. Sportuoti galite salėse ar pajūryje.

Norėdami užsisakyti viešbutį SUSISIEKITE SU MANIMI. Gali būti pavieniai keliautojai ar keliautojų grupės. Kviečiu ir kolegas bendradarbiauti, savo klientams siūlant žiemos poilsį Antalijoje.

SVARBU! Atvykstant į Turkiją reikalingas neigiamas PCR testo rezultatas, kurį pateikti reikia prieš lipant į lėktuvą (Lietuvoje ar kitoje šalyje) ir kuris darytas ne seniau nei 72 val. iki atvykimo į Turkiją laiko. Prieš išvykstant iš Turkijos galima pasidaryti PCR testą, jei to reikalaujama atvykimo šalyje (antraip galite būti neįleisti į lėktuvą).

Melas Lara viešbutis

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.