Sveikata ir ryškus pilvo presas

Jau buvau rašęs apie mūsų su Egle keliones Turkijoje, kurios skirtos ne tik grįžimui į protą po socialinės izoliacijos, bet ir grįžimui ar keliavimui pageidaujamų kūno formų link. Straipsnį “Karantino apimties mažinimas“ galite rasti mano svetainėje. Gamta, kalnai, miškai, geras maistas. Viskam reikia ruoštis ir ne išimtis – sveika mityba, kuo sveikesnė gyvensena.

Reguliariai (kasdien 😀 ) lankausi sporto salėje, šią žiemą oras taip pat dėkingas ir palyginus nedaug lietingų ir apsiniaukusių dienų. Kai šviečia saulė ir šonus šildo +19 laipsnių šiluma, tai smagu dar ir sukti ratus parke, o su mityba dar reikia pakovoti ir atsisakyti kai kurių dalykų. Iš tiesų gelbsti mėgiama vaisių ir daržovių parduotuvė, kartą savaitėje visai šalia namų vykstantis turgus. Vis tik sunkiausia užduotis man yra atsikratyti gelbėjimosi rato, įsikūrusio ant juosmens. Iš esmės negaliu pasigirti labai sausa oda ir net būnant šakalio pavidalo, kai kuriais gyvenimo tarpsniais, riebalo sluoksnis nelabai dingdavo. Ne kartą paslapčiomis pagalvodavau apie pilvo preso išryškinimo operaciją, bet kol kas bandau imtis kitų priemonių ir lieti prakaitą. Gal žinote kaip sparčiau atsikratyti riebalo nuo juosmens?

Tarp kitko kam yra aktualu pilvo preso išryškinimas operacijos būdu (modeliai, dailių kūno linijų puoselėtojai, influenceriai ir kt.), tai jos atliekamos Stambulo grožio klinikoje. Joje šios operacijos dažniausiai atliekamos vyrams. Apie tai daugiau informacijos paspaudus šią nuorodą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.