Naujieji Metai Turkijoje – keturios paros namuose

Šiandien šalies prezidentas savo kalboje patvirtino jau kurį laiką sklandžiusias spėliones apie komendanto valandą švenčių metu. Šiuo metu galioja komendanto valanda darbo dienomis nuo 21 val. vakaro iki 5 val. ryto, o savaitgaliais nuo penktadienio 21 val. vakaro iki pirmadienio 5 val. ryto. Savaitgaliais galima išeiti tik iki artimiausios parduotuvės būtinųjų prekių arba pas gydytojus. Maistas restoranuose ir kavinėse tiekiamas tik išsinešimui arba pristatant į namus. Ribotas judėjimas tarp provincijų ir skirtingų amžiaus grupių asmenims. Iki šiol turistams komendanto valandos ribojimų nebuvo.

Šiandien buvo oficialiai įvardinta, kad nuo gruodžio 31 d. 21 val. iki sausio 4 d. 5 val. ryto bus keturių parų komendanto valanda. Taigi kas pratę sutikti naujuosius šventiškai, tą turės daryti namuose. Kol kas šventinės komendanto valandos smulkmenų nėra kaip tai atsilieps turistams, atvykusiems sutikti Naujųjų Metų Turkijoje, tačiau gatvėse renginių tikrai nebus bei neveiks kavinės ir restoranai. Planuojantys tuo laikotarpiu atvykti turėkite omeny, kad laiką gali tekti leisti viešbutyje.

Panašu, kad prieššventinis ketvirtadienis gali sumušti pardavimų rekordus tekeliuose ir bakaluose. Kadangi susibūrimai namuose taip pat yra draudžiami, tai nepavyks būriui draugų ar pusei giminės sugužėti į vienus namus.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.