Paskutinės minutės kelionės į Turkiją

Kol Lietuvoje visais įmanomais būdais desperatiškai bandoma suvaržyti žmonių judėjimo ir darbo pasirinkimo laisvę, tenka rinktis tik paskutinės minutės keliones. Vėlesniam laikui planuoti kol kas yra sudėtinga, nes neaišku kas dar šaus galvon pakišant kiaulę tiek verslams, tiek klientams.

Tad kviečiu norinčius ir galinčius keliauti rinktis keliones, kaip vieną iš terapijos variantų, poilsiui nuo besaikio ir masinio psichologinio spaudimo. Kadangi yra daug norinčių užsidirbti ir iš tiesų užsidirbančių naudojantis COVID-19 pavadinimu, tai noriu užsidirbti ir aš. Bet aš noriu užsidirbti dirbdamas, o ne gąsdindamas. O keliauti skatinu remdamasis vėlgi tų pačių pasaulinių organizacijų atsitraukimo požymiais (informacijos pilna oficialiose svetainėse ir ją nesunku rasti). Tad kol dar galutinai neuždarė namuose su draudimu atsidaryti net langus – keliaukite.

Šiandien vėl atnaujinti skrydžiai į Turkiją. Deja tik į Stambulą, tačiau tai gali būti tarpinė stotelė keliaujant iki kitų Turkijos regionų. Dar ne per vėlu atvykti iki Antalijos ir pagaudyti rudeninių, vis dar šiltų, saulės spindulių ir maudytis jūroje. Galima vykti ir iki Kapadokijos (renkantis skrydžius iš Stambulo iki Kayseri arba Nevşehir oro uostų). Galbūt norėtumėte leistis į žygį kalnuose. Nedrįstu siūlyti kelionių Pietryčių Turkijoje – šalies virtuvės rojuje, nes reikia daugiau laiko (nors esant dideliam norui galima susisukti ir per kelias dienas). Taip pat galima keletą dienų praleisti rudeniniame Stambule. Apie Stambulą esu rašęs ne vieną straipsnį ir rinktis ką pamatyti tikrai yra iš ko. Svarbiausia stebėti valstybės institucijų Turkijoje rekomendacijas (būnant netgi gatvėje reikia dėvėti kaukes), taip pat stebėti Lietuvos valstybinių institucijų nurodymus vykstant į užsienį, prieš grįžtant ar grįžus. Sprendimai ne visada suvokiami, tačiau prieš vėją juk nepapūsite.

Be to, kad Stambulas yra nepaprastai didelis, įvairus ir įdomus, jame veikia nemažai klinikų, siūlančių įvairias sveikatos, estetikos ir grožio paslaugas.

Plaukų persodinimo (transplantavimo) klinika Stambule

Grožio ir estetikos klinika Stambule

Dėl turų programų sudarymo kreipkitės į mane. Dėl bilietų ir kelionių išpildymo kreipkitės ir į savo kelionių agentūrą. Kelionių agentūras kviečiu bendradarbiauti, klientams padedant išvykti į puikias keliones Turkijoje.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.