Aplankykite Stambulą lapkritį

Norintys ištrūkti iš kasdienybės rato gali dėlioti mintis lapkričio kelionėms į Stambulą iš Vokietijos. Lapkričio mėnesį Pegasus Airlines siūlo geras skrydžių kainas iš Berlyno Brandenburgo į Stambulo Sabiha Gökçen oro uostą ir dar geresnes kainas grįžimui į Berlyną. Reiktų atkreipti dėmesį į leidžiamo bagažo kiekį. Iš oro uosto lengva pasiekti daugelį miesto vietų, taigi galite apsistoti tiek azijinėje, tiek europinėje miesto dalyje. Skrydžių laikai taip pat pakankamai patogūs ir dieniniai. Lieka priderinti skrydžius iki Berlyno iš Jūsų gyvenamos šalies. Iš tiesų kelionę galima daryti dvigubą, t.y. priderinti nakvynę Berlyne ir pasivaikščioti mieste, aplankyti muziejus. Apsipirkimų mėgėjams tai gali būti puiki proga patenkinti savo aistrą, nes tiek Berlyne, tiek Stambule galima “nusiaubti“ parduotuves, ypač pasinaudoti Turkijoje krentančiu vietinės valiutos kursu, kurio pasekoje kainos parduotuvėse dar patrauklesnės. Svarbu nepamiršti leistino bagažo kiekio. Tačiau ir tai yra ne bėda, nes iki Stambulo galite skristi tik su rankiniu bagažu (sutaupysite ir rinkdamiesi skrydį tik su rankiniu bagažu), o grįžti su registruotu.

Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu vykstant į Vokietiją iš Turkijos yra reikalingas neigiamas COVID testas, padarytas ne daugiau nei 72 valandos iki skrydžio.

Mieli kolegos,

Jei norite organizuoti tokias keliones nedidelėms keliautojų grupėms, tuomet galite kreiptis į mane dėl programos Stambulo mieste sukūrimo ir pasirūpinimo klientais. Atgaivinkime turizmą drauge.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.