Kelionės prabangiomis jachtomis ir laivais

Jūra – Poseidono karalystė, kuri mane vilioja jau labai senai. Kiekviena jūra yra savita ir traukia skirtingais dalykais. Baltijos jūros bangos kviečia jose šokinėti ir smulkaus smėlio paplūdimiai ir kopos susiję su vaikystės prisiminimais. Raudonosios jūros povandeninis pasaulis nenuginčijamai vienas gražiausių.  Iš Raudonosios jūros nesinori išlipti. Viduržemio jūra žavi savo tiurkio spalvos vandenimis, nuostabia pakrante, daugybe salų. Mėgstantiems jūrą norisi ne tik pabūti prie jos, bet ir plaukioti ja. Vertinantiems prabangą ir išskirtinumą, dėmesį ir komfortą yra siūlomos įvairios pramogos ir kelionės prabangiomis jachtomis ir laivais.

Raudonojoje jūroje galite plaukioti jachta “Seven Spices“. Džiaugiuosi pažinodamas šios jachtos savininkus ir kaip tik praeitą rudenį nusišypsojo laimė apsilankyti šioje jachtoje. Prabanga ir Raudonoji jūra – nepaprastas derinys. Patogios kajutės, daug bendros erdvės. Daugiau informacijos apie šią jachtą rasite paspaudę nuorodą, o dėl jos nuomos dienai ar kelionei susisiekite su manimi.

Nesenai buvau rašęs apie kruizinį laivą “MV Gemini“, kursuojantį Turkijos pakrante ir plaukiantį į Graikijos salas, tačiau yra ir prabangus laivas, turintis savo istoriją, kuriame galima švęsti šventes ar leistis į keliones Viduržemio jūra. Tai senasis “Halas 71“. Kadaise tai buvo keltas Bosforo sąsiauryje, pradžioje naudotas sąjungininkų kariuomenėje kol pasiekė Turkiją – savo tikrą šeimininkę (buvo statytas Turkijos užsakymu) ir vėliau baigęs tarnybą virto prabangiu laivu, kuriam daugiau nei šimtas metų. Šis laivas dabar priklauso prabangaus viešbučio netoli Bodrumo “Maçakızı“ savininkams.

Nebūtina laiką leisti sausumoje, kai yra šansas keliauti jūra ir mėgautis laivo prabanga ir nuostabiais vaizdais.

Jachtos “MY Seven Spices“ vaido klipas

Laivo “Halas 71“ istorijos klipas

Naujasis laivo “Halas 71“ vaizdo klipas


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.