Kelionės turkišku laivu – gulet Viduržemio jūros pakrante

Mielieji,

Jau paskelbtas 2021 metų kelionių gulet laivu pardavimas. Savaitės trukmės kelionės nuo balandžio iki spalio mėnesio. Kviečiu rinktis poilsio viešbutyje alternatyvą.

Turkija žinoma kaip gero poilsio šalis viešbučiuose, siūlančiuose labai įvairų paslaugų spektrą. Taip pat milžiniškas pasirinkimas tolimesnių ir artimesnių kelionių, pažintinių turų. Keliautojai jau yra atradę dar vieną keliavimo būdą Turkijoje – tradiciniais (dažniausiai mediniais) laivais, kurie vadinami gulet. Šiuose laivuose kajučių skaičius nėra didelis, todėl keliaujančių skaičius taip pat nedidelis, bet įspūdžiai bus neišdildomi. Nuostabi pakrantė, nedidelės įlankos, istorinis paveldas krante ir trijų kartų maitinimas laive. Jums beliks pasirūpinti būtiniausiais daiktais ir puikia nuotaika. Laive praleistos savaitės tikrai nepamiršite.

Dėl platesnės informacijos, keliavimo galimybės ir kelionės užsakymo susisiekite su manimi. Turas prasideda ir baigiasi Kemere. Jachtos yra kelių kategorijų: standartinės, standartinės su oro kondicionieriais (išvykimas tik tam tikromis savaitės dienomis), standartinės plius, deluxe jachtos.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.