Verslo kelionės ir seminarai Turkijoje

Turkija – puikus pasirinkimas verslo kelionių ir seminarų organizatoriams. Šiuo atveju aš kalbu beveik apie visą Turkiją, kur yra viešbučių. Kurį regioną ar miestą pasirinkti priklauso visų pirma nuo logistikos (kokio dydžio renginys, iš kur atvyksta renginio dalyviai), taip pat nuo renginio tikslo ar tikslų, poreikių. Tarkime Stambule nuo mažiausių iki didžiausių renginių galima organizuoti apskritus metus, yra būtent tokio pobūdžio verslo klasės viešbučiai su konferencijų ir renginių salėmis bei maitinimo galimybėmis. Žiemos metu didžiuliai renginiai vyksta Antalijos regiono viešbučiuose, kurie neužsidaro po vasaros sezono. Vasaros metu šie viešbučiai labiau orientuojasi į poilsiautojus. Kiti regionai turi savo specifiką. Tarkime net žymiajame Kapadokijos regione yra viešbučių pritaikytų didesniems renginiams, tačiau gali būti ribotam dalyvių skaičiui. Iš kitos pusės žvelgiant tikrai nemažai unikalių pramogų esant laisvam laikui. Didžiuosiuose miestuose vyksta įvairios verslui skirtos mugės (farmacijos, kosmetikos, turizmo, medicinos ir kt.). Pajūrio viešbučius dažnai renkasi seminarų organizatoriai, kurie užsiima mokymais

Turkija turi virš aštuoniasdešimties milijonų gyventojų, daug pramonės, verslo gigantų ir atvyksta nemažai verslininkų užmegzti verslo santykių tiek importo, tiek eksporto tikslais. Dėl žemesnė darbo jėgos kainos, čia esanti produkcija dažnai būna ženkliai pigesnė, pakankamai ar netgi labai aukštos kokybės, transportavimas patogesnis ir trumpesnis nei iš tolimesnių šalių, be to nemažai lengvatų prekiaujant su Europos Sąjunga.

Turkijoje aš bendradarbiauju su keletu kompanijų, kurių pagalba galima organizuoti įvairias verslo keliones, taip pat renginius, konferencijas apskritus metus.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.