Mano individualios kelionės

Sveiki mielieji,

Su kai kuriais jūsų esame pažįstami jau daug metų, su kai kuriais tik kurį laiką ar dar nepažįstami. Turbūt didžiausią pažįstamų ratą sudaro žmonės, susiję su turizmu (esami ir buvę kolegos, bendramoksliai, klientai, konkurentai), o paskutiniu metu ir su kita mano veikla – Turkijos lietuvių bendruomene.

Žvalgantis po mano svetainę ir Facebook profilį nėra sunku suprasti kuo aš dabar užsiimu, tačiau noriu akcentuoti individualų ir išskirtinį keliavimą – asmeniškai paruoštais maršrutais ir pagal klientų pageidavimus sukurtas programas. Smagiausia kai žmonės žavisi tuo  ką mato ir tuo ką girdi. Nukrypti nuo įprasto maršruto yra tiesiog smagu. Kas yra smagiausia individualiai sukurtų kelionių metu, kad galima laisviau eksperimentuoti su kelionės programa, nes keliauja žmonės, kuriems ir buvo ji sukurta. Su standartinėmis programomis kataloguose ar kompanijų parduodamose yra sudėtingiau, nes viską apibrėžia kelionės sutartis. Žinoma, galima jas eigoje paįvairinti ir pabarstyti gardžiais prieskoniais.

Mano asmeniniai maršrutai daugiausia driekiasi Turkijoje ir Egipte. Šiose šalyse praleidau ir vis dar praleidžiu daugiausia laiko dirbdamas, o ir gyvenu aš Turkijoje. Esu sukūręs ne vieną programą Palestinos, Izraelio ir Jordanijos keliais ir bekelėmis, Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje (kurį laiką dirbau Ligūrijoje Italijoje su išvykomis į Prancūziją, taip pat Paryžiuje). Su grupėmis jau paruoštais maršrutais keliauju Maroke, Tunise, Italijoje, Jordanijoje, Turkijoje, Izraelyje, Palestinoje, Egipte.

Taigi kviečiu visus keliauti drauge ir kaupti įspūdžius drauge. Galime kapstytis Egipto smėlynuose, ar plūduriuoti ant Negyvosios jūros, vaikštinėti antikiniais miestais Turkijoje ar laipioti jos kalnais, nardyti Jeruzalės ar Jafos gatvelėmis, leistis gilyn į Wadi Rum Jordanijoje, lankyti Palestinos vienuolynus, kvėpintis prancūziškais kvapais ar mėgautis espresso tiesiog Italijoje, matyti daug mėlynos ir molžemio spalvos bei ornamentų Maroke arba nusileisti į požeminius trogloditų namus Tunise. Galime keliauti prabangia jachta Raudonojoje jūroje. Na visko daug daug ir įdomaus.

Bendrauju su geromis vietos kompanijomis, gidais, semiuosi patirties pats keliaudamas tomis pačiomis vietomis ar ieškodamas vis naujų ir man pačiam dar nematytų. Veiksmas vyksta. Dažnai kompanijos renka specialias vienetines grupes arba tai gali būti grupė žmonių su bendrais tikslais. Svarbiausia, kad būtų draugiška kompanija ir kelionė taps dar smagesnė. Viskas nesudėtinga ir reikia žengti keletą žingsnių: žinoti savo biudžetą, žinoti tikslą ir norus, pasirinkti patikimą organizuojančią kompaniją (jei reikės viską sudėlioti kaip kelionės paketą). Likusius žingsnius jau galime žengti drauge.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.