Vidiniai skrydžiai Turkijoje planuojami jau gegužę

Balandžio 11 ir 12 dienomis Turkijoje buvo paskelbtas visiškas karantinas su draudimu eiti iš namų bet kam ir bet kada (visą parą). Kadangi apie tai buvo pranešta likus porai valandų iki draudimo pradžios, tai bakalams ir tekeliams (nedidelės parduotuvėlės) verslas sekėsi kaip niekad. Dėl tokios skubos vos ne nulėkė Vidaus reikalų ministro galva. Planuojamas dar ne vienas toks visiškas draudimas bent du kartus. Nemokamai visiems gyvenantiems Turkijoje dalinamos kaukės, vaistinėse ir prekybos vietose kaukių pardavimas yra uždraustas, plaunamos ir dezinfekuojamos gatvės.

Taigi, kaip sakoma tamsiausia būna prieš auštant ir reikia tikėtis, kad dabar yra būtent tas metas. Turkijos avialinijos pamažu planuoja atnaujinti vidinius skrydžius ir tik vėliau pamažu tarptautinius. Informaciją buvo atnaujinusios oro linijos Pegasus Airlines, taip pat Turkish airlines. Turkish airlines vidinius skrydžius planuoja pradėti gegužės 1 dieną, o tarptautinius skrydžius gegužės 20 dieną. Turime dar daugiau nei mėnesį iki tarptautinių skrydžių pradžios.

Aktualiausią informaciją geriausia tikrinti naudojantis tiesioginiais šaltiniais. Taip gausite ją tiesiai iš kompanijų ir bus mažiau spekuliacijų. Viešbučiai neatsidarys kol to neleis valstybė ir jokios savivalės šiuo klausimu būti negali. Kadangi turizmas yra nemažas pajamų šaltinis šalyje, tai valstybė įmonėms kompensuoja dalį darbuotojų prastovų. T.y. mokami atlyginimai iki tol, kol prasidės sezonas.

Kada prasidės sezonas pamatysime kai jis prasidės. Dabar madinga būti pranašu pasigavus aktualią temą. Mažiau burtų ir gyventi bus lengviau. Jeigu kam labai neramu ir viską nori žinoti anksčiau už kitus, mėgsta turkiškas tradicijas ir gėrimus bei neturi kuo užsiimti sėdėdami namuose, tai yra viena turkiška tradicija – būrimas iš kavos tirščių. Jei suprantate anglų kalbą, tai galite pasidairyti šioje svetainėje ir patys sau pabūti burtininkais.

Turkish airlines interneto svetainė

Pegasus Airlines interneto svetainė

Sun Express Airlines interneto svetainė

Aš norėčiau paraginti perkelti keliones į vėlesnį laiką ir taip padėti greičiau atsistoti ant kojų tiek sau, tiek kitiems. Jei turės klientų vienas verslas, tai turės ir kitas. Lietuvoje turizmo srityje (atvykstamojo, išvykstamojo, vietinio) dirba ne viena dešimtis tūkstančių žmonių. Nepraraskime šių klientų ir padėkime vieni kitiems. Būkime sveiki ir laimingi.

P.S. Nuotraukoje kumpyras – įdaryta bulvė. Jei turite milžiniškų bulvių namuose, tai galite paruošti šį patiekalą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.