Slidinėjimas Erciyes kalno papėdėje Turkijoje

Jau esu minėjęs ne kartą, kad Turkijoje yra daug slidinėjimo centrų, kurie yra paties įvairiausio lygio. Tačiau slidinėjimo mėgėjų taip pat būna įvairaus profesionalumo lygio. Skiriasi ir kelionių bei paslaugų kainos.

Erciyes – buvęs ugnikalnis, kurio aukštis beveik siekia keturis kilometrus, taip pat yra ir Kapadokijos regiono reljefų vienas iš kūrėjų. Ugnikalnio išsiveržimai prieš tūkstančius metų padėjo pagrindą tolimesnei gamtos kūrybai – buvo storas sluoksnis pelenų. Vėliau veiklos ėmėsi saulė, vėjas, lietus ir sniegas, kurie padailino formas, suformavo grybus ir kitus kontūrus. Prie to prisitaikę žmonės apsigyveno tufo uolose esančiuose požeminiuose miestuose.

Ugnikalnis nurimo ir šiuo metu suteikia malonumą žiemos metu. Čia būna nemažai sniego, yra įrengtas slidinėjimo centras. Be slidinėjimo dar galima palėkti ir iki Kapadokijos. Praktiškai kelionės “du viename“. Lietuvaičiams artimiausi tiesioginiai skrydžiai yra iš Varšuvos į Kayseri miestą (užsakomieji reisai). Net pasidarė įdomu ar norėtumėte išbandyti slidinėjimą Turkijoje, Erciyes kalno papėdėje?

Erciyes – tarptautinius standartus atitinkantys keltuvai, 34 įvairaus sudėtingumo trasos.

Tiesioginė transliacija iš Erciyes slidinėjimo centro

Slidinėjimo trasų aprašymas (aukštis, ilgis, sudėtingumas), keltuvų sąrašas ir darbo laikai


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.