Bočiai keliauja ir pramogauja

Pensininkas – dažnai suvargusio seno žmogaus įvaizdis. Galbūt tai buvo viena iš priežasčių, suteikusių galimybę iš naujo atsirasti ar atkeliauti naujiems terminams: senjorai, bočiai. Juk ir pensininkais gali būti jaunesnio amžiaus asmenys – priklausomai nuo profesijos. O ir šiaip svarbu yra jaustis jaunai – ypač širdyje.

Bet kuriuo atveju tuo gyvenimas nesibaigia ir atsiranda naujų galimybių, o gal ir laiko įvairiems pomėgiams, pramogoms, kitai veiklai. Vienas tokių pomėgių – keliavimas. Daugybė puikių vietų yra Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, tačiau ne mažiau norisi aplankyti ir tolimesnius kraštus, kam dažniausiai nė kiek nepadeda karštis ir kelionės kainos. Dažnai tiesiog per mažai kompanijos bendrai veiklai išvykus į kelionę. Gražu matyti kaip žmonės buriasi į draugijas, būrelius ir taip randasi chorai, šokių kolektyvai, keliauninkų būreliai.

Ką veikti niūriais vėlaus rudens ar žiemos vakarais ar net pilkomis dienomis kai oras visai nelepina. Galima rasti naudingos ir malonios veiklos Turkijoje. Tuo metu galėsite sau leisti daugiau. Dažnai čia žiemą būna ir saulės, ir sniego, ir jūra tinkama maudytis kiek užsigrūdinusiems. Jei esate kompanija keliautojų, kuriems nebaisus vėsesnis oras ir lietus, o norisi kokybiško ir patogaus poilsio, pažinimo tuomet kreipkitės į mane dėl kelionės čia – Turkijoje. Jei keliaujate naudodamiesi kelionių agentūros pagalba, tai galite į mane kreiptis drauge su ja. Yra Lietuvoje ir kelionių organizatorių, kurie specializuojasi būtent vyresnio amžiaus žmonių kelionėse. Kviečiu ir juos kreiptis į mane dėl kelionių grupėms organizavimo.

Jei savo pažįstamų rate turite taip keliaujančių ar tokias keliones organizuojančių asmenų, tuomet pasidalinkite šia informacija su jais. Juk Turkija įdomi ir svetinga ne tik vasaros metu ir čia nebūtinai karšta.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.