Pasiilgusiems ramybės, gamtos, žygių ir safarių tiks Taba Egipte

Su Egiptu dažniausiai susiję asociacijos yra kurortinis triukšmas, įkyrumas, neaiškūs viešbučiai. Ypač perkant keliones už žemesnę kainą. Tačiau šioje šalyje yra regionas, kuris paneigia kai kuriuos nusistatymus. Tai yra Taba. Teko dirbti prieš dešimt metų ir žavėjo ramybė, laukiniai vaizdai – visiška priešingybė kitiems kurortams. Dabar, deja, nemažai viešbučių yra uždarytų, bet vis dar galima ilsėtis Taba Heights viešbučių komplekse. Nebus trankios animacijos, tačiau kam ko ir reikia. Čia ilga paplūdimio linija, yra keletas nedidelių koralinių rifų, netoli kalnai, nėra judraus kelio. Ideali vieta ramiam poilsiui. Norint paįvairinti poilsį sportine pramoga rekomenduoju rinktis Lauros ir Mindaugo ekskursiją “Baltasis kanjonas“. Bus puiki dienos išvyka į dykumą ir prie jūros. Laipiojimas, brovimasis tarp uolų, daugybė dykumos spalvų, beduinų arbata ir skaidrus Raudonosios jūros vanduo.

Šiuo metu yra nuodėmingai gerų kelionės kainų į Tabos regioną. Skrydis iš Vilniaus tiesiai į Tabos oro uostą. Belieka pasirūpinti sportine apranga, patogia avalyne, maudymosi apranga ir keletu daiktų atostogoms.

Kelionę į Tabą galite užsisakyti pas mane, o ekskursiją “Baltasis kanjonas“ pas Laurą arba Mindaugą nuvykę. Kelionės paketo kainos šiuo metu tik nuo 369€ asmeniui.

Ekskursijos akimirkas galite pamatyti vaizdo klipe


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.