Kruizas Nilo upe

Tai bene viena geriausių ir įdomiausių kelionių Egipte tiems, kurie nenori viso atostogų laiko praleisti paplūdimyje. Šios kelionės metu nebus laiko pamiegoti, tačiau tai bus viena išsamiausių pažinčių su šalimi, kuri mena ilgą istorijos tarpsnį. Daugybė dievų, šventyklų, meilės istorijų ir kovų, kurios pavaizduotos ant šventyklų sienų. Turėsite galimybę įžengti ten, kur kadaise galėjo pakliūti tik vyriausi žyniai ir faraonai. Ši kelionė tai pažintis ne tik su kasdieniu Egipto gyvenimu ir jo realybe, bet ir su senosios karalystės laikotarpiu. Vaikščiodami kolonų salėmis, švenčiausiomis vietomis ir žvalgydamiesi žynių buveinėse galėsite mintimis nusikelti į laikus, kai viešpatavo saulės dievas Ra, dievas Amonas, deivė Izidė ir Horas į laikus, kai žmonės nešė aukas į šventyklas, kuriose vykdavo dievus garbinančios mistinės apeigos. Aukojimo vaizdai šventyklose tarsi nukelia į senuosius laikus. Tai lotoso žiedai, smilkalai. Ant sienų ir kolonų iškalti faraonų vardai yra saugomi kartušų.

Didinga Nilo upė yra gyvybės simbolis ir šaltinis iki šiol: drėkinami laukai, kanalai, vešlūs sodai ir senoviniai laukų dirbimo būdai. Vienu metu būsite šiandienoje ir jau kitą akimirką tarsi persikelsite šimtmečius atgal.

Norėdami praturtinti įspūdžius, galėsite rinktis papildomas išvykas į Abu Simbelio šventyklą – ne tik Ramzio antrojo pasididžiavimą, bet ir meilės įrodymą savo žmonai Nefertarei. Moteriškos galios simbolis – faraonės Chačepsutės šventykla. Senųjų Tėbų lankymo apvainikavimui puikiai tiks skrydis oro balionu virš vakarinio Nilo kranto, o nubių gyvenimo būdo pažinimui išvyką į nubių kaimelį. Rinkdamiesi plačiausią papildomų išvykų paketą grįšite kupini įspūdžių. Būdami piečiausiame Egipto mieste Asuane užvažiuosime ir į natūralių aliejų parduotuvę. Čia užuosite ne tik žinomus kvapus ar tradicinius senojo Egipto aromatus, kuriuos naudojo senovės egiptiečiai įvairioms apeigoms, bet ir rytietiškąjį muskuso kvapą ar ambrą. Čia karaliauja juodojo kmyno aliejus.

Junkitės prie kruizų Nilo upe ir drauge su Aurika mes jums parodysime tai, kas paliks įspūdį visam gyvenimui. Plaukdami kruiziniu laivu galėsite grožėtis žaliomis Nilo pakrantėmis ir atsipalaiduoti saulės denyje. Kruizas Nilu – geriausias Egipto pažinimas su mumis. Galite rinktis lapkričio 2 dienos arba naujametinę gruodžio 28 dienos kelionę. Šią kelionę galite užsisakyti ir pas mane. Atkreipkite dėmesį į privalomus mokesčius ir papildomų ekskursijų kainas. Yra tikrai verta pamatyti viską.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.