Naujojo, kelionių organizatoriaus “Itaka“, vasaros sezono kelionių 2020 m. pardavimai startavo

Kitų metų vasaros kelionių pardavimai jau startavo. Visas kelionių kryptis dar aprašysiu, o tuo tarpu norint ilsėtis Turkijoje galima rinktis jau iš platesnio viešbučių sąrašo. Žinoma, viešbučiai labai įvairūs tiek savo kategorija, tiek klase, tiek stiliumi ar vieta, todėl parinkau mano manymu patogiausius variantus. Tačiau reiktų suprasti, kad vienam gerai yra viena, o kitam visai kita. Prieš užsisakant kelionę reikia nusistatyti savo kriterijus, kurie ne šiaip kažkas mistiško ir ne konkretaus.

Hotel Melissa

Alanijos kurorte esantis viešbutis, tik per gatvę iki Kleopatros paplūdimio. Šalia tvarkinga pėsčiųjų alėja ir visai netoli iki miesto centro. Pats viešbutis yra miesto tipo, todėl tikėtis didelės teritorijos ir daugybės paslaugų nereikia. Jis labiau tinka tiems, kad nereikia labai daug dėmesio ir laiką leis ne kambariuose ar viešbučio teritorijoje. Daug veiklos tiek paplūdimyje, tiek mieste, tiek apskritai Turkijoje.

Aslan City

Šis viešbutis, tai buvęs Kleopatra Beste ir yra pilnai renovuotas. Viešbutis pačiame Alanijos miesto centre. Turbūt patogesnės vietos nebūna norintiems gyventi centre ir netoli jūros. Tik kelios minutės pėstute ir jūs jau būsite Kleopatros paplūdimyje, šalia visi centro privalumai. Žinoma teritorijos nėra, todėl poilsį reiktų planuoti plačiau.

Serra Palace

Viešbutis esantis Kizilot miestelyej ir ne ant jūros kranto, tačiau kaip sakoma “viskas čia vietoje“. Netoli iki jūros, kambariai tvarkingi. Gal ir nėra prabangaus vaizdo, bet kokybė tikrai atitinka kainą.

Hotel Rixos Beldibi

Hotel Rixos Sungate

Hotel Rixos Premium Tekirova

Hotel Rixos Premium Belek

Rixos viešbučių tinklas pasižymi savo kaina atitinkančia kokybę. Reiktų rinktis viešbutį ir pagal lokaciją. Beleke paplūdimys bus daugiau smėlio, o Beldibi akmenuotas jūros dugnas. Tekirova yra atokiausias Kemero regiono miestelis. Visi Rixos viešbučiai turi nemažas teritorijas, todėl veiklos juose yra tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Dėl viešbučių atostogoms parinkimo kreipkitės į mane


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.