Savęs pažinimo kelionės

Kelionės – vienas geriausių būdų ne tik pažinti save, bet ir suprasti ko norite, ką galite, ką sugebate. Juk sakoma, kad norėdami patikrinti draugystės tvirtumą turėtumėte drauge leistis į kelionę. Tuomet nuovargis, nuotykiai ir iššūkiai parodys tikruosius veidus. Ypač jei tai nėra kelionė į masines gulyklas, bet reikalaujanti fizinės ar protinės jėgos.

Šį sykį aš turiu omeny ne tiek tarpusavio galimybę išsipjauti ar būti drauge, bet galimybę pažinti ir suprasti save ar net pripažinti kas iš tiesų esate. Vieni vaikystėje svajojo groti fortepijonu, bet dabar sėdi palinkę prie kompiuterio ir daugybės skaičių, kiti svajojo dainuoti, bet dabar dainuoja tik duše, treti norėjo būti “pasaulio žmonėmis“, bet buvo paveikti minčių “ką pasakys kiti“ ir dabar gyvena “laimingą“ šeimyninį gyvenimą, keliaudami kasdien į darbus kaip zombiai. O kur dar to paties “ką pasakys kiti“ įtakoti pasirinkimai ar svetimų svajonių įgyvendinimai. Taip atsiranda baimės prisipažinti net sau patiems kas esate ir ko norite.

Turbūt nesiūlau psichologinės terapijos seanso, bet siūlau pagalbą norintiems susipažinti su savimi ar tarpusavyje. Vieniems tokio pažinimo ar susipažinimo terpe gali būti barai su daug alkoholio, kitiems gali būti kalnai, miškai, jūra ar dykuma, kultūros ir meno stovyklos ar renginiai. Svarbiausia yra tai, kad amžiaus ribos tam nėra. Dažniausiai nereikalingi ir milijonai. Nemokysiu nieko groti fortepijonu ar dainuoti, bet padėsiu pakliūti į tokią terpę, kurioje galėtumėte įsitikinti ar ta vaikystės svajonė, ar ta kažkur giliai širdyje esanti mintis yra tiesa. Svarbiausias viso savęs pažinimo dalykas yra apsisaugojimas nuo bereikalingo aplinkinių dėmesio. Taip, mes esame visuomenės dalis, tačiau kiekvienas mūsų esame individualūs asmenys, kurie turėtume priimti vienokius ar kitokius sprendimus patys.

Jei norite tokios savęs pažinimo ir išsilaisvinimo kelionės, tai kreipkitės į mane. Žinoma aš tai siūlau ne už dyką. Tebūnie kelionė jūsų geresnio gyvenimo pradžia.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.