Keliaukime pažintiniais maršrutais drauge ir 2020 metais

Kitų metų skaičiai labai smagūs – du dvidešimtukai. Papuoškime juos ir smagiomis kelionėmis, kurias reiktų pradėti planuoti jau dabar: dairytis į kurią pusę norisi keliauti, taupyti pinigus. Keliaukime drauge ir pažinkime šalis, pamatykime jas kiek kitokias nei įsivaizdavome.

Su manimi galėsite keliauti Maroke, Izraelyje, Jordanijoje, Palestinoje ir Turkijoje. Turkijos Rytai ir Pietryčiai, Juodosios jūros regionas masina savo gamta ir istorija. Čia galima pamatyti krikščioniškuosius vienuolynus, seniausią šventyklą pasaulyje, arbatos plantacijas, Mesopotamijos lygumą (tarpupį), vieną didžiausių pasaulyje mozaikų muziejų, aukštikalnes, kalnų upes ir krioklius. Šiuose regionuose galima skanauti įvairią turkišką virtuvę, turguose įsigyti rankų darbo odinę avalynę ir daugybė visokio gėrio, ką galima nuveikti kelionių metu.

Turkijoje ruošiu individualias programas. Jeigu esate mažesnė ar didesnė kompanija, jau nebe pirmą kartą keliaujanti kartu (o gal susibūrėte pirmam kartui) ir norite individualios kelionės specialiai paruoštu maršrutu, tuomet kreipkitės į mane. Turkijoje galima keliauti apskritus metus, bet reikia tik tinkamai pasirinkti maršrutą.

Dėl maršrutų ruošimo bendradarbiauju ir su kelionių organizatoriais Lietuvoje.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.