Oro uosto pervežimo paslauga užsisakiusiems kelionių paketus

Užsisakantiems kelionių paketus (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas), pervežimo iš oro uosto į viešbutį ir vėliau iš viešbučio į oro uosto paslauga dažnai būna jau įskaičiuota į kainą (pasidomėkite užsisakydami kelionės paketą). Ir kalbu ne tik apie Turkiją, bet ir apie kitas šalis. Tokiu atveju, kai pervežimo paslauga yra įskaičiuota į kainą, išėjusius iš oro uosto pastato pasitinka kelionių organizatoriaus
atstovai su lentelėmis (su logotipu) ir nurodoma prie kurio registracijos stalelio prieiti, kad jus informuotų apie autobusą. Vienaip ar kitaip panaši tvarka yra visur, tačiau jeigu jūs nenorite vykti drauge su kitais turistais, ypač jei atstumas iki viešbučio yra didesnis, tuomet yra išeitis – privatus pervežimas. Pasirinkus privataus pervežimo kaina ji sąlyginai mažėja asmeniui kuo didesnė važiuojančių kompanija. Žinoma tokiu pervežimu geriausia pasirūpinti iš anksto ir užsisakant internetu. Pervežimo paslaugas organizuojančių kompanijų populiariose atostogų kryptyse būna nemažai.

Vienas svarbiausių dalykų, kurio nereiktų pamiršti jei esate užsisakę kelionės paketą su pervežimu ir norite sau užsisakyti privatų, tai informacija. Kelionės organizatorių sąrašuose jūs esate nurodyti kaip vykstantys grupiniu pervežimu, ir šiuo sąrašus turi atstovai oro uostuose. Yra planuojamas transporto priemonių išvykimas ir laukiami visi išeinantys po skrydžio. JEIGU UŽSISAKĖTE PERVEŽIMO PASLAUGĄ SAVARANKIŠKAI, TUOMET BŪKITE MALONŪS, INFORMUOKITE KELIONIŲ ORGANIZATORIAUS ATSTOVUS ORO UOSTE APIE TAI, KAD NEVYKSITE KARTU. Visų pirma tokiu atveju visam autobusui nereikės laukti keleivių, kurie net neateis. Būna juk laukia žmonės ir su mažais vaikais. Antra – gausite atstovų kontaktinius telefonų numerius esant reikalui su jais susisiekti.

Malonių visiems kelionių ir įspūdžių, o oro uostų pervežimo paslaugas beveik visame pasaulyje galite užsisakyti paspaudę nuorodą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.