Privačios ekskursijos į Kairą ir Luksorą

Privačios ekskursijos tiek į Kairą, tiek į Luksorą buvo siūlomos jau senokai, tačiau dažniausiai kainos skirtumas būdavo ženklus (lyginant su grupinės ekskursijos kaina) ir alternatyva praktiškai būdavo į Kairą skrydis lėktuvu. Iš vienos pusės lyg ir patogu, tačiau esate prisirišę prie skrydžio laiko, jų vėlavimo, patikrų praėjimo, atstumo iki oro uosto Kaire ir t.t. Sudėjus visus pliusus ir minusus, tai galima išlošti bendro ekskursijos laiko, o pamatymo atžvilgiu, tai dar didelis klausimas.

Šiuo metu Kidy Tour drauge su partneriais Hurgadoje siūlo visai gerus privačių ekskursijų variantus tiek Kairo, tiek Luksoro kryptimi. Kokie gi būtų privalumai: ne tiek jau smarkiai aukštesnė kaina, asmeninis gidas (anglų arba rusų kalba), gali važiuoti kad ir du asmenys (tiesiog kaina bus aukštesnė), transporto priemonėje yra tik jūsų grupelė (todėl yra daugiau programos lankstumo laisvo laiko atžvilgiu, (galite nevažiuoti į parduotuves). Taigi nereikės baladotis per keletą viešbučių surenkant žmones.

Dėl šių privačių grupių jums reikia kreiptis į Kidy Tour atstovus Hurgadoje (pasakys ir tikslią kainą, ir kitas detales).

 

Categories: Uncategorized | Žymos: , , , , , | Parašykite komentarą

Įrašo naršymas

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: