Sielos ir kūno terapija Turkijoje

Jaučiatės negerai? Dėmesio trūkumas? Viskas dirgina iki begalybės? Silpnumas ir jokios energijos? Kreipkitės pagalbos į specialistus.

Viena iš terapijų yra aplinkos pakeitimas, kad susirankioti savo mintis, atsikratyti streso, pervargimo, pabėgti nuo nepageidaujamų matyti žmonių, prisiminimų ir visokio plauko dirgiklių.

Aš jums siūlau kelionės terapiją. Tam jums reikės: noro, ryžto ir pinigų (nebūtinai labai daug). Atvykus čia, į Turkiją, gana greitai galima išmušti iš galvos blogą nuotaiką ir blogas mintis, pasinaudojant gamtos ir žmogiškaisiais ištekliais. Oras beveik visą laiką čia yra geras, nuostabi gamta, puiki virtuvė. Nebūtina prisiryti, kad įveikti stresą, tačiau pasilepinti vietiniais skoniais tiesiog būtina, o prisijaukintomis kalorijomis labai greitai galima atsikratyti fiziniu krūviu. Tam sąlygos Turkijoje tikrai kuo puikiausios.

Rinkitės Antalijos regioną ir šalia bus jūra, kalnai, slėniai, upės – daug vietos pasireikšti ir išsireikšti. Norėsite išsirėkti? Ne bėda, nes galite įšokti į ledinį kalnų upės vandenį ir rėkti kiek tik leidžia plaučiai ir balso stygos. Visi pagalvos jums tiesiog šalta, o jums nepaprastai palengvės. Jei norėsite duoti rankoms ir kojoms valią, tai galėsite padaryti vaikščiodami kalnuose, leidamiesi plaustais kalnų upe. Žinoma irklais daužyti kitų plaukiančių nereiktų, nes galbūt ir kiti bus atvykę terapijos tikslais.

Jei reikia malonumų kūnui, tuomet turkiška pirtis hamamas bus pats tas. Užteks tik atsipalaiduoti ir jus nupraus, pamasažuos.

Labai universalios galimybės visiems. Belieka paimti tai, ką siūlo ir gali duoti Turkija. Pasirūpinkite skrydžio bilietu, o čia vietoje bus kas jumis pasirūpina. Liks tik nuspręsti kokia terapija reikalinga. Tiesa, čia vykstant nereikia susikrauti į lagaminą viso savo gyvenimo. Daug rūbų neprireiks, o jei kažko ir prireiks, tai ekspromtu pasiorganizuosite dar vieną terapijos rūšį – apsipirkimus. Galite netgi susiburti bendraminčių būrys, kuriems reikalinga sielų ar kūnų terapija, tačiau turėkite omeny, kad žmonių poreikiai ir pomėgiai skirtingi. Svarbiausias tikslas – puiki nuotaika, sveika siela ir kuo sveikesnis kūnas. Negaiškite laiko ir neatidėliokite.

Visai nebūtina vykti į prabangius viešbučius, kuriuose užsisuksite restoranų, kambario ir barų rutinoje. Leiskite sau daugiau ir gal net už mažiau.

Kelionės programas čia vietoje (Antalijos regione ir ne tik) organizuoja mano draugai. Aš padėsiu koordinuoti “veiksmus“. Programos kuriamos pagal individualius poreikius.

PABĖKITE NUO STANDARTŲ IR SUSISIEKITE SU MANIMI

Categories: Uncategorized | Žymos: , , , | Parašykite komentarą

Įrašo naršymas

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: